O Nas

Kim My Jesteśmy ?

alt

Stolarnia to nasza pasja

Stolarstwo to nasza pasja. Meble wykonujemy od wielu lat i właśnie dzięki długiemu stażowi w branży meblowej możemy zaoferować naszym klientom najwyższą, profesjonalną jakość usług. Cechuje nas terminowość i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, lubimy nietypowe zamówienia wymagające kreatywności. Doradzamy klientom w doborze odpowiednich materiałów tak by efekt końcowy był jak najbardziej trwały i zadowalający klienta, co jest dla nas najważniejsze.

Meble i produkty, które wyszły z Naszej pracowni zachwycają estetyką i detalami a także swoją funkcjonalnością oraz jakością wykonania. Przykładamy wielką wagę do szczegółów, na które inni nie zwróciliby uwagi i to zdecydowanie wyróżnia Nas spośród innych stolarni. Wykorzystujemy w swojej pracy materiały najwyższej jakości a także korzystamy z nowoczesnych urządzeń i technologi służących do obróbki drewna, co pozwala na szybką realizację zamówień zlecanych przez klientów.

Dysponujemy parkiem maszynowym:

  • Szlifierki szerokotaśmowe
  • Grubościówki szerokie 60+
  • Heblarki
  • Prasy do sklejenia
  • CNC – Pole robocze 4000x2500mm
  • Frezarki dolno / górno wrzecionowe
  • Piły wielkoformatowe
  • Tokarki

box-imageKażdy klient może liczyć na Nasze fachowe doradztwo, indywidualne podejście oraz konkurencyjną cenę. Realizowaliśmy wiele zleceń na terenie całej Polski, zwłaszcza na terenie Łodzi, w której mamy siedzibę. Mamy doświadczenie w produkcji mebli kuchennych na wymiar oraz mebli pokojowych takich jak biurka, regały czy szafki wiszące, stelaży łóżek a także szaf z drzwiami przesuwnymi. Realizowaliśmy zamówienia na schody i antresole z drewnianą konstrukcją, które są mocne i trwałe a także zachwycają swoim unikalnym wyglądem.

alt

24/H

Pracujemy, wykonujemy usługi tak szybko jak tylko to możliwe.

Zgodnie z terminarzem

Wszystkie nasze zlecenia staramy się wykonać zgodnie z terminarzem. Meble na zamówienie robimy tak szybko jak to jest możliwe w skazanym terminie

Brak ukrytych kosztów

Wszystkie nasze zlecenia są wykonane w sposób rzetelny i zgodne z opisemdzieki temu nie ma żadnych niespodzianek.

Możesz na nas liczyć

Nasz zespół zrobi wszystko aby Twoje meble czy projekty były wykonane tak jak sobie tego życzysz.

Co mowia o nas klienci ?

Polecam 🙂 Zamówiłam meble z drewna litego do łazienek – wcześniej zaprojektowałam, by odpowiadały moim oczekiwaniom. Spotkałam się z otwartością i zaangażowaniem, a co najważniejsze – nastawieniem, że wszystko da się zrobić :D. Fantastyczne wyczucie materii drewna, co pozwoliło wydobyć z niego naturalne piękno, na którym mi tak bardzo zależało 🙂 Czas realizacji zamówienia nieco się wydłużył, ale ostatni okres – pandemia, trwająca wojna tuż za granicą nie był dla nikogo łatwy. Już myślę o kolejnym projekcie i na pewno swoje kroki skieruję tutaj 😀

- Iga Woźniak

Pełen profesjonalizm.Przemila obsługa i mega szybka realizacja zamówienia .
Zamówiłam okrągły stół dębowy z dużą ilością sęków.
Zanim usługa została skończona otrzymywałam wstępne projekty do zaakceptowania . Stół wyszedł przepięknie❤️ przerósł moje oczekiwania ( a jestem dość wybredna :)) Wykończony i zabezpieczony najwyższą jakością produktów .
Przemiła i rodzinna atmosfera podczas spotkania .
Polecam w 100%
Ja z pewnością wrócę 🤗

- Olo Nowy

Szczerze polecam tę stolarnię! Podjęła się realizacji wymarzonego blatu, choć inni wykonawcy mówili, że to niewykonalne. Wysoka jakość blatu (ponad 3 metry litego drewna) i profesjonalne podejście do Klienta 🙂

- Korneliusz Bator

Blat bardzo ładny, dobrze zabezpieczony. Prezentuje się pięknie 🙂 Trochę dłuższy, niż ustalany, czas oczekiwania. Miało być 10-14 dni, ostatecznie dostawa po 24 dniach – rozumiem jednak, że wynikało to z trudności z załatwieniem transportu. Polecam!

- Arkadiusz Zalewski

Mega profesjonalizm. Stworzenie szafki do frontu kominkowego. Projekt i realizacja w bardzo krótkim czasie. Na każdym etapie właściciel konsultował że mną szczegóły, żeby było tak, jak chcę. Otwarty na wszelkie sugestie i propozycje a do tego bardzo sympatyczny. Dla mnie super do kwadratu. POLECAM z całego serca.

- Joanna Więcek