Idealne meble kuchenne czyli jakie?

Słowo „idealny” to ulubione pojęcie kobiet. Idąc na zakupy, wybieramy tylko idealne kosmetyki, stroje, obuwie. Zamawiając usługę kosmetyczną, musi być ona idealnie wykonana. Chcąc urządzić zaś własne mieszkanie, kupujemy tylko idealne meble. Metodą prób i błędów, doszliśmy wreszcie do tego, co właściwie dla kobiety oznacza pojęcie idealne meble kuchenne? Oto wyniki naszych analiz.

Idealne meble do kuchni, to przede wszystkim takie, które pomieszczą wszystko to, co kobieta potrzebuje w tym pomieszczeniu. Zatem cecha pierwsza idealnych mebli tego typu to ich pojemność. Idealne meble kuchenne to również takie, które łatwo i szybko można umyć. Przecież prócz szorowania wiecznie brudnej kuchni, odkurzaniu szafek czy myciu blatu kuchennego, jest jeszcze tyle ważnych czynności do wykonania. Zatem pojawia się cecha numer dwa: łatwość w utrzymaniu ich w czystości.

Meble kuchenne, zasługujące w mniemaniu kobiet na miano idealnych, to także takie, które mogą posłużyć do kilku różnych czynności. Na przykład dwa ustawione na sobie krzesełka, mogą jednocześnie stworzyć coś na kształt regału, a po ich zdjęciu funkcjonują, jako wygodne siedziska. I w ten sposób mamy trzecią cechę idealnych mebli do kuchni: wielofunkcyjność. Łączy się z nią niemal w naturalny sposób inna cecha czyli ekonomiczność. Takie wielofunkcyjne meble kuchenne, pozwalają zaoszczędzić kilka złotych, które można przeznaczyć chociażby na kupno akcesoriów ozdobnych. Jak pokazują powyższe wnioski, idealne meble kuchenne według kobiet, wcale nie są tylko różowe w zielone kwiatki. Panie potrafią spojrzeć na nie dość surowym okiem, co świadczy głównie o ich dobrze rozwiniętym zmyśle praktycznym.