Renowacja przyczep kempingowych

Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą oraz renowacją przyczep kempingowych posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jeśli masz problemy z swoją przyczepą napisz lub zadzwoń do nas, doradzamy naszym klientom oraz prowadzimy fachową obsługę w tym zakresie.

Naprawa i Renowacja Łódź

Wymiana podłogi w przyczepie kempingowej dla doświadczonej osoby nie jest niczym skomplikowany. Jeśli chodzi o naprawę lub wymiany podłogi użyjemy odpowiedniego materiału aby służyła nam długie lata. Oferujemy:kompleksową naprawę, odbudowę oraz renowacje przyczep kempingowych. W ofercie między innymi:

  • naprawy powypadkowe
  • wymiana oraz naprawa okien
  • odbudowa konstrukcji drewnianych
  • usuwanie wilgoci
  • uszczelnianie przyczep

  • spawanie, szpachlowanie oraz malowanie plastikowych elementów
  • wymiana oraz naprawa okien dachowych
  • układanie paneli podłogowych w przyczepach
  • naprawy przeróbka budowa mebli
Remont przyczepy

Remont przyczepy kempingowej

Remont przyczepy kempingowej dla zwykłego człowieka nie wydaje się dosyć skomplikowany i wcale nie prosty. Nasza firma zajmie się wszystkim co potrzebne w czasie remontu. Nie tylko nowe przyczepy remontujemy ale także i stare przywracamy do życia. Modernizacja takiej przyczepy zazwyczaj nie trwa długo, wszystko zależy od stopnia uszkodzenia oraz jakie są szkody w przyczepie. Czasem przyczepy to nasz drugi dom, spędzamy w nich mnóstwo czasu a co niektórzy nawet prawie cały rok. Często przyczepy są wykorzystywane przez wędkarzy którzy spędzają w nich jeśli to możliwe cały sezon wędkarski ale oczywiście nie tylko wędkarze to jedyni miłośnicy kempingów. Przyczepy w głównej mierze składają się z drewna a drewno to nasza pasja więc urządzimy wasz “drugi dom” tak jak byście tego oczekiwali. Stolarnia naprawia kampingi głównie w woj. Łódzkim ale oczywiście jest możliwe przyjecie zleceń także z innych województw.

Dbajmy o czystość w naszych przyczepach

Informujemy, że kampery i przyczepy brudne,mocno zaniedbane najpierw należy wyczyścić i umyć. Przyczepy które są mocno zaniedbane, brudne nie będziemy przyjmować do naprawy! Przyczepy kempingowe to nasz drugi dom dbajmy o nie i o stan w jakich dajecie nam do naprawy. Zanim oddasz nam do naprawy posprzątaj! Robimy wszystko by odnowić wasz drugi dom robiąc z nimi praktycznie wszystko, każdy remont ale nie jesteśmy firmą sprzątającą

Nasz warsztat znajduje się w miejscowości Dalikow 8km od autostrady A2.