Blaty drewniane Łódź dębowe

Z każdego fragmentu, kawałka drewna wydobywamy zawsze jego naturalne prawdziwe i estetyczne piękno. Tym samym nadajemy naszym produktom niepowtarzalnej praktyczności, trwałości oraz “ducha pięknej stylistyki”, wzornictwie opartym na wysokiej jakości użytych w produkcji surowców drzewnych.

Oferta- blatów z drewna

Nasza meblarska firma wykonuje dla Państwa zamówienie, które m.in. obejmuje:

• blaty drewniane: uniwersalne na wymiar;
• Indywidualne zamówienia: blaty na miarę; o różnej grubości i wysokości
• blaty kuchenne;
• blaty drewniane lady sklepowe;
• drewniane: solidne blaty dębowe oraz z drzewa bukowego;

Nasza specjalność

Oferujemy Państwa na produkcję blatów na indywidualne Państwa zamówienie, wprost na wymiar.

>> NASZE MEBLARSKIE PROPOZYCJE <<

Drewniane blaty kuchenneBlat drewniany- jesion:


Blaty drewniany z jesionu można dowolnie zaprojektować (skonfigurować) w ten sam sposób, jak ma to miejsce przy szacowaniu rozmiary stołu czy małego stolika. Rozmiary blatu możemy regulować w zależności od Państwa potrzeb. Wykonujemy blaty z litego drewna o długości od 50 cm do nawet 250 cm, a także o szerokości od 50 do 180 cm. Blaty drewniane produkowane jesionowe są bardzo trwałe i zarazem szykownie eleganckie. Albowiem charakteryzuje dekoracyjne, pręgowana usłojenie fałda drewna (struktura- powierzchnia).


Blat drewniany- lite drewno:


Dla Państwa zajmujemy się również produkcją blatów z litego drewna. Także i tutaj podobnie, jak w przypadku drewna z jesionu- można je dowolnie, bardzo łatwo wymiarowo dopasować. Szczególnie jeżeli chodzi o kąt kształtu ich krawędzi bądź grubości samego blatu. Dzięki temu mamy możliwość stworzenia oraz zaproponowania Państwu – praktycznych oraz niepowtarzalnie wyjątkowych rozwiązań stolarskich. Na pewno idealnie wpasują się one do wnętrza Państwa domu czy zakładu pracy. W czasie produkcji dbamy o szczegóły, choćby pojedynczy najmniejszy detal końcowego wykonania blatu. Wszystko po to, by Państwo byli w pełni zadowolony ze swojego zamówieniowego produktu.


Blat drewniany- buk rdzeniowy:


Blaty z drewna bukowego (buk). Ich materiał budulcowy (drewno) ma wysoką twardość oraz jest on łatwe w jego obróbce. Polecamy szczerze ten gatunek drewna, gdyż warto zwrócić uwagę na rodzaj drewna, jakim jest: buk rdzeniowy. Materiał ten odznacza się ciekawymi i dość unikatowym, mało spotykanym pośród innych typów drewna – przebarwieniami. Pozwalają one na stworzenie oryginalnie prezentujących się -designersko (estetycznie) blatów.


Blat drewniany- dąb


Blaty dębowe, blaty wytwarzane przez z drzewa dębowego. Ten szczególnie wytrzymały rodzaj drewna pozwala nam otrzymać różne grubości i rozmiary pod określony wymiary. Obecnie są to jedne z najtwardszych rozwiązań produktowych, proponowanych Państwu przez nasz zakład stolarsko- meblarski.
Produkty wykonywane z tego gatunku drewna są bez wątpienia najbardziej odporne na ścieranie lub zarysowania spośród wielu innych dostępnych odmian drewna.
Dzięki dodatkowej warstwie lakieru albo oleju, który jest nakładany przez nas na całą powierzchnię w trakcie produkcji, możliwe jest zachowanie pierwotnego wyglądu takiego blatu -na długie lata. Wykonujemy na Państwa życzenie zarówno blaty dębowe, jak i również z dębu dzikiego, który specjalnie selekcjonujemy, aby jeszcze bardziej podkreślić – unikatowy charakter Państwa wnętrza.

NASZ PROFESJONALIZM- TO PEŁNA SATYSFAKCJA ORAZ JAKOŚĆ


Nasza firma meblarska działa na polskim rynku nieprzerwanie od ponad 15 lat. Na bazie naszego bogatego dorobku filmowego, jakim jest spore już doświadczenie w branży stolarki meblowej.


Ponadto dajemy Państwu gwarancję:


-atrakcyjnych cen oraz rabatów: przy większych zamówieniach (większej ilości blatów)
-darmowy transport do Klienta pod wskazany wcześniej adres, niezależnie od wartości końcowej całego- złożonego zamówienia;
 -malowanie olejem/ lakierowanie powłoką lakieru powierzchni blatu jest w cenie jego produkcji, nie ponosicie Państwo z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat lub dopłat;

 nasze produkty końcowe są najwyższej jakości, produkowane tylko i wyłącznie z naturalnych surowo o nienagannej jakości surowca oraz surowców pochodzących z pewnych i legalnych, a także przede wszystkim sprawdzonych źródeł dostawców (tartaki, składy drewna, import surowców);

 wszechstronny wybór wymiarowy blatów, będących oferowanych przez nasz zakład stolarski (dysponujemy: certyfikatami autentyczności, które potwierdzają pochodzenie oraz skład jakościowy drewna wykorzystywanego w trakcie produkcji);

 zawsze proponujemy rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb oraz specjalnych wymagań Państwa;

 szybkie terminy, realizacji, przy większych (obszerniejszych) i czasochłonnych projektach- naszym Klientom zawsze proponujemy indywidualne terminy realizacji ich zamówienia;

każdy nasz produkt objęty jest gwarancją producenta. Nasza stolarnia znajduje się w Łodzi jednak dojeżdżamy do klienta nawet w odległe miejscowości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego i złożenia u nas zamówienia.

Nasze blaty to styl żywego i trwałego oraz zawsze wyśmienicie eksponujące się elementu funkcjonalnego dodatkowego wyposażenia Państwa wnętrza, podkreślając równocześnie charakter tego miejsca. Jesteśmy producentem blatów drewnianych, dzięki temu nasze blaty są w bardzo korzystnych cenach. Polecamy producent blatów z drewna Łódź