Szafy na zamówienie

Zaprojektuj swoją własną szafę

Dzięki wbudowanej szafie możesz efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń nawet w niedużym domu czy mieszkaniu w bloku. Dopasowując szafę specjalnie do wymiarów i kształtu pomieszczenia, mebel stanie się nie tylko w pełni zintegrowany z pokojem, dzięki niemu wykorzystasz maksimum przestrzeni do przechowywania swoich rzeczy. Zachowasz przy tym nadal sporo wolnej przestrzeni bez wrażenia „zagracenia” pomieszczenia.

Wybierając Nasze szafy na zamówienie możesz wybrać kolor okleiny, materiały, ilość półek i drążków do wieszania ubrań w środku a także rodzaj szyn. Jeśli nie jesteś pewien jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wbudowaną szafę tak by jak najlepiej spełniła Twoje oczekiwania i potrzeby Twojej rodziny.

Szafy na zamówienie Łódź pod wskazany wymiar

Oferujemy szeroką gamę stylów i wykończeń drzwi do szaf, od eleganckich lustrzanych w stylu glamour po cały szereg nowoczesnych wykończeń kolorystycznych, co pozwala dostosować projekt mebla do własnych wymagań i gustu. Mamy możliwość oklejenia Twojej szafy foto naklejką wysokiej jakości, co sprawdzi się zwłaszcza wtedy kiedy chcesz optycznie powiększyć pomieszczenie a nie chcesz szafy z lustrzanymi drzwiami, która zazwyczaj świetnie sprawdza się w tej roli. Szafa z fototapetą daje wręcz nieograniczone możliwości przeobrażenia Twojego pomieszczenia. Możesz wybrać zdjęcie romantycznej, włoskiej uliczki, krajobraz, galaktykę, reprodukcję obrazu, geometryczny wzór lub po prostu któreś ze zdjęć z rodzinnego albumu a my wydrukujemy je w formie naklejki na drzwi szafy. Pamiętaj jednak, że musi być ono wysokiej jakości i dużej rozdzielczości w przeciwnym wypadku efekt będzie nieestetyczny. Jeśli szukasz samej naklejki na drzwi szafy – skontaktuj się z Nami, możemy ją dla Ciebie przygotować w bardzo okazyjnej cenie.

Chcesz uzyskać wycenę swojej wymarzonej szafy? Wyślij nam wiadomość e-mail zawierającą poniższe informacje a przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę Twojego przyszłego, funkcjonalnego mebla.

1. Określ wymiary i materiał.

2. Określ przedział cenowy.

3. Wybierz wyposażenie wewnętrzne i typ paneli przednich – lustrzane, drewniane, okleinę lub foto naklejkę.

4. Możesz podesłać Nam zdjęcie poglądowe twojego pomieszczenia lub wymarzonej szafy.

Wyprodukowaliśmy już wiele niestandardowych szaf wnękowych, które spełniają specjalne życzenia naszych klientów takich jak szafy skośne czy narożne. Jeśli masz nietypowe wymagania skontaktuj się z Nami a z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które całkowicie spełni Twoje oczekiwania. Zamień swój dom w funkcjonalne miejsce do życia i stwórz więcej przestrzeni dzięki wysokiej jakości szafom skrojonym na miarę. Wszystkie nasze szafy pod zamówienie są produkowane w Łodzi i objęte są gwarancją.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Naszych produktów, skontaktuj się z Nami! Jesteśmy gotowi do Twojej dyspozycji i zawsze chętnie służymy radą i pomocą. Stolarstwo to nie tylko Nasze źródło utrzymania, to przede wszystkim pasja i chęć tworzenia rozwiązań ułatwiających życie. Jeśli szukasz mebla na wymiar innego niż szafa, również z chęcią go dla Ciebie wykonamy.

Zadzwoń lub napisz do Nas:

E-mail biuro@stolarnialodz.pl

Telefon 500-777-122