Meble na wymiar

Meble na miarę Łódź

Meble pod wymiar powinny być funkcjonalne, ale i stylowe. Bądźmy jednak szczerzy znalezienie idealnych modeli nie jest łatwe, szczególnie, że poza dizajnem duże znaczenie ma także jakość. Na szczęście nie muszą już Państwo szukać, gdyż w naszej ofercie dostępne są doskonałe modele, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Meble na miarO jakości słów kilka

Wszystkie meble tworzone są w stolarni tam bowiem znajduje się nasza siedziba w której wykonujemy wszystkie prace. Wykonują je najlepsi polscy stolarze, którzy posiadają doświadczenie i fach w ręku. Zatem nie muszą Państwo obawiać się “chińskich bubli” których niestety tak dużo na polskim rynku. Nasze meble dopracowane są w każdym nawet najmniejszym szczególne, dzięki temu zachwycają już na pierwszy rzut oka. Do ich produkcji używamy tylko wysokiej jakości drewna, które nie posiada żadnych uszkodzeń, ponadto proces obróbki sprawia, że są one jeszcze bardziej trwałe. Czy można chcieć więcej? Ależ oczywiście! Otóż nasze meble są jeszcze nader stylowe i wpisują się w ponadczasowe trendy.

Bogata oferta to podstawa

W naszej linii produktowej znajdą Państwo meble skrojone do Państwa potrzeb. Warto tutaj wiedzieć, że wszystkie nasze meble są na wymiar, dzięki temu bez problemu można dopasować je do każdej kubatury pomieszczenia, nawet tam gdzie występują duże skosy.
Nie od dziś wiadomo że meble na wymiar mają coraz większe zastosowanie w naszych domach, ale nasze oferta skierowana jest również do firm. Zatem jeżeli liczy się dla Państwa jakość i dopracowanie, to nasza oferta będzie idealna.
Wykonujemy min.
meble kuchenne
– meble biurowe
– meble Łazienkowe
– szafy pod wymiar
– meble do sklepów

Dlaczego warto kupować meble na miarę?

Powodów kupna mebli na miarę może być kilka. Przede wszystkim bez problemu można je dopasować do każdego wnętrza, ale i potrzeb. Jeżeli np. kuchnia jest mała to zaproponujemy takie rozwiązania, które sprawią, że nabierze ona funkcjonalności i stanie się jeszcze bardziej praktyczna. Kolejną zaletą jest to iż każdy klient ma wpływ na to, jak będą wyglądać meble, a jak rozstawienie szafek, a także wybrać rodzaje domyku, czy inne rozwiązania. O gustach się nie dyskutuje, ale każdy ma swój, zatem to klient decyduje o kolorach wybarwienia frontów, czy też wykonani frezów, a także blatów. Dzięki temu meble będą skrojone do Państwa potrzeb. Zatem niezależnie, czy lubią Państwo glamour, czy vintage, a może styl kolonialny- to my wykonamy meble, które spełnią oczekiwania w 100%, a ponadto będą wpisywać się w filozofię Hygge i wprowadzą do wnętrze nie tylko piękno, ale i szczęście.

Prosto z stolarni

Dzięki naszemu warsztatowi stolarskiemu, Państwa meble będą solidne wykonane, z dobrej jakości drewna oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a także odporne na wysoką temperaturę. Unikalność? – oczywiście! Wszystko zostanie wykonane zgodnie z projektem i na miarę, dzięki temu można zaoszczędzić też czas! Mają Państwo projekt? To warto się z nami skontaktować, a My go wykonamy.

Robienie mebli to nie tylko praca, to nasze hobby, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.