Domy do 35m2

Zdecydowanie się na budowę domu, to już nie lada wyzwanie, ale wybranie opcji wzniesienia budynku o powierzchni 35 m2, czyli praktycznie mniejszego niż mieszkanie? To się nazywa dopiero prawdziwa przygoda. I to trwająca przez znaczny okres w życiu, jeśli w nim zamieszkamy. Możemy taki domek również wynająć lub raz na jakiś czas spędzać w nim wolny weekend. Jaki jest koszt postawienia takiego domu? I kto się zajmuje takimi rzeczami?

DOM DO 35 M2

Dom bez pozwolenia można budować od 2015 roku, wtedy uchwalono nowelizację prawa budowlanego, która zwalnia z konieczności posiadania wymaganych dokumentów. Dotyczy to jedynie konstrukcji nie przekraczających 35 m2 powierzchni. Nic dziwnego, że od tego czasu, coraz więcej ludzi podejmuje się stawiania tego rodzaju segmentów. Niewielka przestrzeń jaką zajmują idealnie sprawdzi się przy odpoczynku w piękną pogodę czy wynajęciu jej chętnym osobom.

JAK ZBUDOWAĆ TAKI MAŁY DOMEK?

Popyt na takie domki sprawia, że także firmy budowlane oraz architekci poszerzają swoje kompetencje. Budowa domu z drewna jest jedną z popularniejszych opcji. Często są one już przygotowane od razu do kupienia, jednak jest to stan surowy, wymagający jeszcze wielu prac wykończeniowych – wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli nie znajdziemy wzniesionej konstrukcji, która spełnia nasze wymagania, to mamy możliwość skorzystania prywatnie z usług projektanta. Ponadto, stawia się też murowane domy do 35 m2. Zarówno cena gotowego drewnianego, jak i murowanego oscyluje w granicach od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych.

DOM DO 35 M2 – ŁÓDŹ

Zajmujemy się budową domów z drewna, oprócz tego wykonujemy drewniane elewacje. Produkowane są one z drewna różnego gatunku, w zależności jakie klient sobie rzeczy. Istnieje możliwość zaprojektowania domku według pomysłów i sugestii zamawiających.

DOMY DO 35 M2 W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

Województwo łódzkie posiadamy wiele doświadczenie jeśli chodzi o budowę domów z drewna z powierzchnią do 35 m2. Oferuje drewniane konstrukcje razem z dostawą na wskazany teren. Ceny zależą od wybranego modelu domku i użytego w nim drewna.